Kurumsal

cropped-Adsız1s


YANBAY Mühendislik firmamız mühendislik ve elektrik & elektronik  taahhütün çok ötesinde hizmetler verir. Mühendislik ve elektrik & elektronik taahütün gerektiği teknik bilgi ve uygulama noktaları arasındaki mal, hizmet ve bilgilerin iki yönlü akışlarına yönelik mühendislik faaliyetlerin etkinlik ve verimliliklerin artmasında YANBAY Mühendislik ekibi müşterilerine efektif çözümler üretir.


YANBAY Mühendislik yönetim ekibi, müşterilerin ihtiyaçlarına ve bununla birlikte, mühendis ekibi ve teknik uygulama ekibi ile Orta Gerilim Sistemleri, Alçak Gerilim Sistemleri, Zayıf Akım Sistemleri ve Tasarım Aydınlatmaları süreçlerine en kaliteli ve en iyi fiyat garantisi sağlamasına öncelik verir.


Uzman ekibimizle; ev, ofis, mağaza, villa, okul, hastane, otel, avm vb. alanlarda faaliyet gösterip aynı zamanda özel tasarım aydınlatmalar,  kendi imalatımız olup müşterilerimizin isteklerine ayrıcalıklı bir hizmet sağlamaktayız.


Türkiye, gelişen teknolojilere duyarsız kalmayıp, ülkemizde de  alternatif elektrik ve elektronik sistemlerle önemli bir yere sahiptir. Bu sistemlerin uygulanması ve kullanılmasındaki noktada, insan yaşamına kolaylaştıran ve güvenli yaşam alanları sunmaktadır. Her yeni çağla, gelişen teknolojinin, YANBAY Mühendislik olarak global, yaygın tedarik ağının ve güçlü organizasyonu ile hizmet vermektedir.